Czy ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego odbędzie się całkiem niedługo? Cóż, wszystko na to wskazuje, a internauci nie mają nawet najmniejszych wątpliwości w tej kwestii!

Jak powszechnie wiadomo, Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej uwielbianych przez Polaków podróżniczek. Na swoje ogromne uznanie i szacunek kobieta zasłużyła nie tylko licznymi odbywanymi podróżami – często w niebezpiecznych warunkach – ale także działalnością charytatywną na rzecz ludzi i zwierząt.

Działalność kobiety niejednokrotnie sprawiła, że los pokrzywdzonych osób czy zwierząt diametralnie się polepszył, a jej reportaże niemalże zawsze wyciskają z oczu łzy. Wojciechowska jest ambasadorką WWF Polska, stworzyła także klinikę „Przylądek Nadziei” dla dzieciJej zaangażowanie w kwestie społeczne są godne podziwu.

Fani trzymają kciuki za swoją idolkę także w życiu prywatnym, gdyż od momentu ujawnienia światu tajemnicy o związku z Przemysławem Kossakowskim w roku 2018 internauci wręcz oszaleli z zachwytu!

Jakiś czas temu Martyna Wojciechowska wyznała, że oświadczyny z mężczyzną miały miejsce ponad rok temu, zatem fani tylko wypatrują ceremonii ślubnej.

Ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego niebawem?

Fani nie mają co do tego wątpliwości. Przemysław Kossakowski ostatnio został przyłapany przez paparazzi podczas pobytu u jubilera. Wybierał… obrączki! Internauci zatem czekają na ten wielki dzień!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE