Jeden z uczestników popularnego programu rozrywkowego „Mam talent” niedawno przeżył niezwykle poważny wypadek samochodowy. Fani mężczyzny drżą z niepokoju o jego zdrowie… O kogo chodzi? Co zatem stało się mężczyźnie i w jakim stanie się znajduje?

Jak powszechnie wiadomo, program rozrywkowy „Mam talent” emitowany od wielu lat na antenie TVN, inspirowany amerykańską wersją programu o takiej samej nazwie – u robi furorę od samego początku emisji.

Polacy uwielbiają oglądać przeróżne poczynania i – czasem zaskakujące i dziwne – talenty innych ludzi. Ponadto, nierzadko zdarzają się kandydaci, którzy przyszli tam „dla zabawy” tylko po to, aby zaistnieć w telewizji i skupić swoją uwagę na sobie.

To wszystko sprawia, że program „Mam talent” ma niezwykle dużą oglądalność, gdyż widzowie oraz jury tak naprawdę nigdy nie spodziewają się tego, co za chwilę zobaczą bądź usłyszą na scenie.

Zdarzają się jednak tacy uczestnicy, którzy dzięki swoim talentom zapadają w pamięć na długie lata.

Tragiczny wypadek uczestnika programu „Mam talent”

Jeden z uczestników o niebywałym talencie – akrobata Patryk Niekłań od razu został pokochany przez widzów i w wielkim finale zajął trzecie miejsce.

Niestety, w roku 2018 mężczyzna przeżył tragiczny wypadek samochodowy, w którym ledwo uszedł z życiem. Dziś, po wielu miesiącach rehabilitacji powoli wraca do siebie i zaczyna ponownie chodzić.

Fani trzymają kciuki!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE