Właśnie do sieci wyciekły całkiem nowe fotografie, które przedstawiają Jarosława Kaczyńskiego na wakacjach! Gdzie prezes Prawa i Sprawiedliwości udał się na urlop?

Koniecznie zobacz i przekonaj się, czy polityk wybrał egzotyczną destynację jako cel swoich wczasów, czy może jednak zadecydował patriotyzm i wybrał naszą Polskę?

Jak powszechnie wiadomo, Jarosław Kaczyński jest jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych osobistości w świecie polityki na arenie międzynarodowej – trzeba przyznać także, że jest to bez wątpienia postać niebywale kontrowersyjna, gdyż nie zawsze zachowanie polityka wzbudza szacunek.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości ma zarówno wielu sympatyków, lecz tak samo wielu krytyków negujących jego zachowanie i ogólną postawę w życiu.

Mimo iż zarobki polityka – jak nietrudno się domyślić – są niebotycznie wysokie, nie sprawia wrażenia, jakby był nad wyraz rozrzutny, o czym świadczy chociażby skromny dom, jaki zamieszkuje.

Jak się okazuje, wakacyjna destynacja także nie należała do „drogich”. Gdzie zatem udał się prezes Prawa i Sprawiedliwości?

Jarosław Kaczyński na wakacjach nad… Zalewem Szczecińskim!

Tak, to prawda. Polityk jako cel wakacji nie obrał żadnego egzotycznego celu, a polski Zalew Szczeciński, które spędził między innymi w towarzystwie Joachima Brudzińskiego.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE