Jolanta Kwaśniewska, mimo iż nie obejmuje już stanowiska pierwszej damy, nadal kontynuuje obowiązki należące do niej w przeszłości! Kobieta zasługuje na uznanie i szacunek! Polacy pękają z dumy, że kobieta – mimo baku takiego nakazu – nadal zajmuje się działalnością charytatywną!

Jolanta Kwaśniewska przez dekadę pełniła funkcję pierwszej damy. Zdobyła serca Polaków swoim zaangażowaniem w sprawy społeczne oraz niebanalnym wyczuciem stylu. Kwaśniewska uchodziła – i w dalszym ciągu uchodzi – za kobietę z klasą i elegancją.

Jolanta Kwaśniewska jako pierwsza dama zaskarbiła sobie sympatię wielu Polaków, gdyż bez wątpienia wykonywała swoje obowiązki wzorowo.

Kobieta była działaczką społeczną i organizatorką wielu akcji charytatywnych – te działania należą do obowiązków pierwszej damy. Jak się okazuje, kobieta nadal je wykonuje!

Jolanta Kwaśniewska świeci przykładem!

Mimo iż kobieta nie pełni już funkcji pierwszej damy, nadal działa charytatywnie na rzecz osób niepełnosprawnych. Polacy są zachwyceni jej postawą!

- (...) Po zaprzysiężeniu mojego męża na urząd prezydenta próbowałam dopytać się o moją rolę. Wówczas nie istniały w Polsce żadne ramy ani standardy określające rolę czy zasady działalności pierwszej damy - wyznała Jolanta Kwaśniewska w jednym z wielu udzielanych wywiadów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE