To już pewna informacja, która padła z ust samego premiera, Mateusza Morawieckiego. Rządzący wprowadzą nowy program określany PLUS, a fundusze tym razem otrzymają wszyscy Polacy. O co zatem chodzi? Jakie fundusze i dlaczego otrzymają Polacy?

Jak powszechnie wiadomo, programy należące do grupy PLUS w Polsce budzą wiele kontrowersji, ale też – trzeba przyznać – są pomocne wielu rodzinom.

Projekt 500 PLUS, bony turystyczne, trzynastki, czternastki – okazuje się, że to nie wszystko. Co nas czeka?

Kolejny rządowy projekt PLUS. Co tym razem?

Jak wynika z oficjalnej wypowiedzi Mateusza Morawieckiego, już wkrótce planuje się wprowadzić projekt tzw. Kolej Plus, którego nadrzędnym celem jest ułatwienie dostępu do kolei na Polaków na podróże po całej Polsce.

Ponadto, rządzący chcą zlikwidować podział na pierwszą i drugą klasę po to, aby każdy podróżujący odbywał tę podróż na takich samych warunkach.

- Kolej Plus to jest projekt cywilizacyjny, projekt rozwojowy; w dostępności do kolei, między wielkimi miastami a mniejszymi miejscowościami, nie powinno być pierwszej i drugiej klasy. (…) Powinna być równomiernie rozłożona sieć kolejowa, sieć modernizowana – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Według polityka ma to wpłynąć także na ogromną poprawę stanu i jakości polskiego powietrza.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE