Niedawno Katarzyna Cichopek otrzymała ogromną i wspaniałą niespodziankę wprost od swojego męża, Marcina Hakiela. Co takiego zatem zrobił mężczyzna?

Jak wiadomo, ostatnio Katarzyna Cichopek wcieliła się w całkiem nową rolę, w której nigdy prędzej jej nie widziano. Kobieta wcieliła się w rolę prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Katarzyna Cichopek znalazła się u boku Macieja Kurzajewskiego. Fanom jednak nie spodobała się nowa rola aktorki.

Niestety kobieta po udziale w programie „Pytanie na śniadanie” w sieci została skrytykowana, a internauci nie pozostawili na niej suchej nitki.

- Masakra. Gwiazdka jednej roli. No cóż w tym czasie antenowym trzeba będzie oglądać coś innego. TVP schodzi na psy. - w tak dosadny sposób wypowiedział się jeden z komentujących.

- (...) To telewizja śniadaniowa, rano chcę oglądać ludzi, których lubię, zdecydowanie Roberta i Tamarę. Obecna zmiana, to zła zmiana. - napisał kolejny internauta.

Mimo wszystko tego dnia wydarzyło się coś nieoczekiwanego, co z całą pewnością poprawiło aktorce nastrój. Spotkała ją wielka i przyjemna niespodzianka!

Wspaniała niespodzianka spotkała Katarzynę Cichopek!

Tuż po wyjściu ze studia Telewizji Polskiej, po nagraniu debiutanckiego odcinka w roli prowadzącej, na Katarzynę Cichopek czekał mąż Marcin Hakiel oraz córeczka.

Mężczyzna wręczył żonie ogromny bukiet kwiatów, po czym powędrowali do domu. Trzeba przyznać, że to piękny gest!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE