Jajka są nieocenionym źródłem białka, które należy dostarczać organizmowi w codziennej diecie u osób w każdym wieku.

Ponadto, całe mnóstwo możliwych wariantów przygotowania jajek, a również ich bardzo wysokie walory smakowe powodują, że goszczą one na stołach milionów ludzi na całym świecie.

Jajka uwielbiane są za to, że tak niepozorny i powszechny produkt może być wykorzystany niemalże bez ograniczeń! Ludzie jedzą je na wytrawnie, na słodko, a także są składnikiem wielu dań i ciast.

Przygotowując popularne jajka na twardo, czyli gotowane w skorupkach aż do całkowitego ścięcia powodują specyficzny zapach w mieszkaniu. Nic więc dziwnego, że po przyrządzeniu ich chcemy jak najszybciej pozbyć się wody, wylewając ją do zlewu. Jest to jednak ogromny błąd!

Woda po gotowaniu jajek jest nieoceniona w pielęgnacji roślin

Skorupka jajka składa się z wielu wspaniałych minerałów, które podczas gotowania zostają w wodzie. Nie należy więc owej wody wylewać, gdyż będzie ona mogła pełnić zbawienną rolę w pielęgnacji roślin!

Dominujący w skorupce węglan wapnia, a także aż 27 innych, cennych i wartościowych pierwiastków, w tym fluor, fosfor, cynk, miedź czy krzem mogą się szczególnie przydać podczas codziennej pielęgnacji roślin trzymanych w domu!

Jak się okazuje, woda zawierająca owe pierwiastki stanowi idealną wodę do podlewania kwiatów! To antidotum fenomenalnie wpływa na odżywienie, wzrost i wzmocnienie każdej rośliny! Należy tylko pamiętać, aby w momencie podlewania woda była całkowicie wystudzona. Wspaniały efekt gwarantowany!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE