Księżna Kate Middleton niedawno zebrała się na cudowny gest! Osobiście wysłała małemu chłopcu list dziękczynny za to, co zrobił. Pięciolatek nigdy nie spodziewałby się takiej niespodzianki! Co takiego zatem uczynił chłopiec, że podziękowała mu sama księżna?

W sieci raz po raz można znaleźć imponujące działania i wyczyny przeróżnych osób, które powodują, że łzy same ciekną po policzkach. W tym przypadku nie było inaczej.

Pięcioletni chłopiec zorganizował zbiórkę pieniędzy dla szpitala

Pięcioletni Tony Hudgell będąc zaledwie miesięcznym dzieckiem trafił do Szpitala Dziecięcego Evelina w Londynie. Jego szanse na przeżycie był nikłe – musiał mieć amputowane obie nogi.

Dzięki wyspecjalizowanemu personelowi jednak chłopiec ma się dobrze po dziś dzień, a w ramach podziękowania zorganizował zbiórkę pieniędzy, na której zebrał ponad milion funtów!

Ponadto, chłopiec przeszedł 10 km o kulach – marsz był jego celem obok zbiórki. Księżna Kate przesłała mu list dziękczynny!

- Chciałam przesłać Ci moje gratulacje po twoich niesamowitych wysiłkach na rzecz zbierania funduszy dla Szpitala Dziecięcego Eveliny. Cudownie było usłyszeć, jak zainspirowała Cię historia kapitana Sir Toma Moore'a do zdecydowania się na samodzielny marsz. Jestem pod wielkim wrażeniem, że kontynuowałeś go nawet po osiągnięciu celu 10 km! (…) - tak brzmiała treść listu.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE