Wierni z parafii w Proszowicach w województwie małopolskim przeżyli ogromne zdziwienie i zaskoczenie po przyjściu na poranną mszę świętą. Na drzwiach kościoła wywieszony był ważny komunikat! Co takiego zatem tam przeczytali?

Jak powszechnie wiadomo, w ostatnim czasie – w związku z pandemią koronawirusa – tymczasowow zamykane są różne instytucje publiczne.

Tak też było w tym przypadku…

Jeden z księży ma koronawirusa, kościół zamknięty!

W miejscowości Proszowice w województwie małopolskim u jednego z księży wykryto obecność koronawirusa. Z tego powodu na drzwiach kościoła wywieszono ważną informację, a wierni byli mocno zaskoczeni!

- Uwaga! W związku z zakażeniem koronawirusem jednego kapłana naszej parafii nie ma mszy świętych i spowiedzi o godz. 7:00 i 18:00. I Komunię świętą w sobotę i ślub oraz msze święte w niedzielę będzie sprawował kapłan z zewnątrz. - tak brzmiał komunikat wywieszony na drzwiach Kościoła.

Ponadto, na oficjalnej stronie internetowej parafii pojawiła się dodatkowa informacja z prośbą o to, aby osoby biorące udział w nabożeństwach do dnia 27 sierpnia 2020 roku – jeżeli oczywiście poczują u siebie jakiekolwiek objawy zarażenia koronawirusem – zgłosiły się do lekarza pierwszego kontaktu i do Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Proszowicach.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE