Barbara Kurdej – Szatan wreszcie zabrała głos w sprawie, o której internauci spekulują już pewien czas. Chodzi o jej umowę z popularną siecią komórkową. Czy aktorka została zwolniona?

Jak powszechnie wiadomo, Barbara Kurdej – Szatan jest jedną z najpopularniejszych aktorek polskich ostatnich lat. Ogromną rozpoznawalność przyniósł jej udział w reklamach sieci komórkowej Play. Ostatnio jednak pojawiły się doniesienia o rzekomym zwolnieniu aktorki z udziału w dalszych reklamach. Czy to prawda?

Czy Barbara Kurdej – Szatan została zwolniona?

Jak wynika z oficjalnej odpowiedzi aktorki na medialne spekulacje, umowa z siecią Play nie została rozwiązana, zatem aktorka nadal będzie występować na jej planie.

Barbara Kurdej – Szatan wyjawiła także, że teraz, mimo iż jest w ciąży, trwają zdjęcia do najnowszej reklamy. Stwierdziła, że cała ekipa bardzo o nią dbała i pracowało się jej naprawdę dobrze.

- Dni zdjęciowych było zaledwie trzy i wszystko było dostosowywane pod mój stan. Byłam na planie za pierwszym razem sześć godzin, za drugim razem zaproszono tylko mnie, aby nagrać moje sceny. (...) Także naprawdę bardzo o mnie dbają. Pojawiały się pytania na co mam największą ochotę, cały czas miałam podstawiane krzesło, bym mogła siadać. Czułam się zaopiekowana. - powiedziała Barbara Kurdej - Szatan.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE