Wszystko wskazuje na to, że wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz niedługo zasiądzie na całkiem innym stanowisku, porzucając rząd polski. Chodzi o Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju. Czy to prawda?

Jadwiga Emilewicz porzuca rząd na rzecz pracy w EBOiR?

Jak wynika z zamieszczonych przez publicystę, Marcina Makowskiego słów na Twitterze, wiele wskazuje na to, że to właśnie Jadwiga Emilewicz wkrótce obejmie nowe stanowisko pracy – prezesa – w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju.

- Ponoć jeden z członków rządu myśli o autorekonstrukcji w kierunku zagranicznej instytucji finansowej. (...) - napisał na Twitterze publicysta Marcin Makowski.

Co na to internauci? Jak się okazuje, nie darzą wicepremier i minister rozwoju Jadwigi Emilewicz wielkim uznaniem i szacunkiem.

- Przecież ta kobieta jest politologiem. Tymczasem okazuje się, że zna się na wszystkim począwszy od cyfryzacji przez rozmnażanie, budownictwo, turystykę po gospodarkę. Jak dadzą jej rolnictwo, to też weźmie. - napisał jeden z internautów.

- Cieszymy się że ta pani w końcu odchodzi ale tak prawdę mówiąc szkoda Europy. - żartobliwie dodał kolejny.

- Ta pani w ogóle nie powinna pełnić żadnych funkcji w rządzie. To nieporozumienie że się tam znalazła. Ośmiesza powagę tej instytucji, nie ona jedna zresztą. - napisał następny z komentujących.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE