Wielka ceremonia ślubna, w której miłość i wierność przysięgali sobie Jan Lubomirski – Lanckoroński oraz Helena Mańkowska niedawno miała miejsce. Internauci porównują ją do… ślubu księcia Williama i Kate Middleton! Czy mają rację, czy może ich porównania są zbyt wyolbrzymione?

W miniony piątek, 28 sierpnia 2020 roku miało miejsce ogromne wydarzenie dla rodziny Lubomirskich, którzy mają szlacheckie korzenie.

Były mąż Dominiki Kulczyk, Jan Lubomirski – Lanckoroński wziął ślub z Heleną Mańkowską – to wydarzenie zostało mianowane przez wielu jako polskie royal wedding, porównując je do wesela księcia Williama i Kate Middleton. Czy słusznie?

Polskie royal wedding? Internauci nie są tacy pewni, nie kryją oburzenia

Ze względu na liczne przypominanie w mediach o szlacheckim pochodzeniu Jana Lubomirskiego – Lanckorońskiego internauci nie kryli swojego oburzenia, pisząc, że w Polsce już dawno nie ma tytułów szlacheckich, a teraz jest to jedynie wymysł „snobów”.

- Przypominam w 1921 roku konstytucja marcowa zniosła tytuły arystokratyczne. Wszyscy jesteśmy wolnymi, równymi ludźmi! - napisał jeden z internautów.

- Haha jaki kraj taki royal wedding – dodał żartobliwie drugi.

- Słabe, w głowach się poprzewracało od tych tytułów. Chcieliby jak dawniej do tytułowania wrócić a my to niby co? Poddani? Ta „panna młoda” to raczej wygląd kucharki nie hrabiny. Żenada. - napisał kolejny, nie kryjąc oburzenia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE