Niemalże wszyscy widzowie „Kuchennych rewolucji” prowadzonych przez Magdę Gessler zastanawiają się, czy owe lokale zawsze mają tak dużo gości, jak chwilę po wprowadzanych zmianach. Przekonaj się, jak funkcjonuje jedna z restauracji po trzech latach od kuchennej „metamorfozy”!

Magda Gessler to postać, którą znają niemalże wszyscy – zarówno młodsza część społeczeństwa polskiego, jak i starsza. Ta niesamowicie charakterystyczna kobieta będąca najpopularniejszą restauratorką w Polsce przez lata swojej działalności w branży gastronomicznej, ale także w świecie show – biznesu zyskała miano królowej, gdyż naprawdę wiele osób ją pokochało.

Magda Gessler ma tysiące fanów nie tylko dzięki swojej ogromnej wiedzy kulinarnej, ale także dzięki swojej niespotykanej osobowości. Kobieta ma niesamowicie oryginalny sposób bycia, ubierania i zachowania. Całkowicie odbiega od przyjętych „norm” i podąża własnymi ścieżkami, nie patrząc na zdanie innych.

Prowadzony przez nią program „Kuchenne rewolucje” od niemalże dziesięciu lat cieszy się rosnącą popularnością. Jak zatem funkcjonują zmienione przez nią restauracje?

Restauracja po trzech latach od „Kuchennych rewolucji”!

Wszyscy widzowie wiedzą, że tuż po przeprowadzonej rewolucji restauracje mają wielu klientów, jednak jak się okazuje – ten stan nie zmienia się nawet po kilku latach!

Jedna z restauracji w Sanoku jest tego przykładem. Po trzech latach od zmian nadal jest tam wspaniała atmosfera, pyszne jedzenie i wielu gości.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE