Syn Piotra Gąsowskiego, Jakub właśnie skończył 25 lat. Jego mama zamieściła fotografie, a także niezwykle poruszający wpis o synu. Internauci są zachwyceni!

Piotr Gąsowski – jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów telewizyjnych od lat związany jest z tancerką, Anną Głogowską, którą poznał na planie programu „Taniec z Gwiazdami”.

Syn Piotra Gąsowskiego kończy 25 lat!

Niewiele osób jednak wie, że w życiu mężczyzny prędzej była inna kobieta, z którą ma 25 – letniego syna! Hanna Śleszyńska, była partnerka Piotra Gąsowskiego (z którą nadal pozostaje w relacjach przyjacielskich) ostatnio zamieściła w internecie poruszający wpis z okazji 25. urodzin syna Jakuba!

- 25 lat temu, 27 sierpnia, o godzinie 13:10, przyszedł na świat mój młodszy syn, Kuba. To był jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu. Jak to szybko zleciało, te ćwierć wieku, nie wiem kiedy. Tata Kuby, znany wszystkim Gąs, napisał książkę "Co mi w życiu nie wyszło" i wszystkie opisywane historie są prawdziwe. Ale to ci wyszło, Gąs. Nasz syn, Kuba, jest dobrym, wrażliwym, ciekawym świata człowiekiem. Kochamy cię, synku, jesteśmy z ciebie dumni i trzymamy kciuki za twoje plany i marzenia. Bądź szczęśliwy – tak brzmiał podpis pod zamieszczoną fotografią.

Internauci nie mogli się napatrzeć, są zachwyceni zarówno dobrymi relacjami między rodzicami młodego mężczyzny, jak i samym jego wyglądem!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE