Małgorzata Foremniak raz po raz publikuje coraz to nowsze wpisy na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych. Niestety zazwyczaj nie spotykają się one z dobrym odbiorem… Internauci często zarzucają kobiecie brak poczucia humoru i dziecinne zachowanie. Co takiego zatem publikuje kobieta?

Jak powszechnie wiadomo, Małgorzata Foremniak należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych aktorek polskich. Udział w wielu dużych produkcjach, a także wcielanie się w rolę jurorki programu rozrywkowego „Mam talent” sprawiło, że kobieta jest szanowana przez tysiące fanów.

Małgorzata Foremniak aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, w których chętnie dzieli się z fanami zarówno momentami z życia prywatnego, jak i zawodowego.

Nie prowadzi jednak swoich „socjali” w sposób typowy…

Małgorzata Foremniak szaleje na Instagramie!

Kobieta ma specyficzne poczucie humoru, który nie każdemu przypadł do gustu.

Na swoim Instagramie często publikuje zdjęcia lub filmiki, na których ma np. garnek lub koszyk na głowie bądź porusza się jak robot. Fanom nie podoba się taka rozrywka.

- Kiedyś miałam Panią za dobrą aktorkę, a przede wszystkim kobietę z klasą. Niestety odkąd zaczęła Pani występować w Mam Talent, z klasy przeszło w żenadę. Okropnie się Pani ubiera, wysławia, ogólnie tragedia. - napisała jedna z komentujących.

- I to ma być zabawne ? - dodała kolejna.

- Pani Foremniak już naprawdę odstawia żenadę. Chyba z frustracji ze nie ma nic do roboty. Poziom poniżej dna. - napisał kolejny internauta.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE