Niebywale zaskakująca przemiana Andrzeja Piasecznego! Koniecznie musisz to zobaczyć. Muzyk wygląda całkiem inaczej niż chociażby kilka lat temu! Co zatem zmieniło się w wyglądzie artysty?

Jak powszechnie wiadomo, Andrzej Piaseczny, na którego od lat mówi się posługując się pseudonimem artystycznym „Piasek” należy do grona artystów, którzy zdecydowanie zasłużyli się dla polskiej muzyki.

Andrzej Piaseczny jest aktywny zawodowo od niemalże dwudziestu lat, znają go zatem zarówno młodsi słuchacze, jak i starsi. Jego utwory, takie jak „Chodź, przytul, przebacz”, „Śniadanie do łóżka” czy „Wszystko dobrze” są ponadczasowe i w dalszym ciągu uwielbiane przez tysiące fanów z całej Polski.

Mimo iż od dłuższego czasu o Andrzeju Piasecznym w mediach ogólnokrajowych było bardzo cicho, to jednak mężczyzna w dalszym ciągu pozostaje aktywny zawodowo – koncertuje, tworzy i śpiewa.

Publikowane przez niego fotografie w ostatnim czasie mocno różnią się od tych, które przedstawiają Andrzeja Piasecznego zazwyczaj w mediach… Mężczyzna mocno się zmienił – czy to zasługa medycyny estetycznej? Fani nie mają wątpliwości.

Andrzej Piaseczny nie do poznania! Wygląda całkiem inaczej!

W ostatnim czasie „Piasek” opublikował kilka fotografii, na których ma olśniewająco białe zęby – fani nie mają wątpliwości co do przeprowadzanych zabiegów wybielających.

Poza tym na fotografiach widnieje także muskularna sylwetka, co świadczy o uczęszczaniu przez gwiazdora na siłownię.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE