Anna Lewandowska, jedna z najpopularniejszych sportowców w Polsce ostatnio pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych zaradnością swojej córeczki, Klary. Zobacz koniecznie! Internauci nie mogą się wręcz napatrzeć i nadziwić tym, jak wiele potrafi jej starsze dziecko.

Jak wiadomo od lat, Anna Lewandowska należy do grona najpopularniejszych i najlepszych sportowców w kraju i stanowi wzór do naśladowania dla tysiąca Polek i Polaków.

Kobieta jest nie tylko motywacją do wprowadzenia w życie aktywności fizycznej i zdrowych nawyków żywieniowych, ale stanowi także ogromną inspirację w kwestii wychowywania dzieci oraz łączenia tego z pasją, która jednocześnie jest zawodem Lewandowskiej.

Żona Roberta Lewandowskiego jest wręcz przykładną mamą, bizneswoman i aktywnym sportowcem – za co niewątpliwie należy się ogromny szacunek!

Anna Lewandowska pochwaliła się umiejętnościami jej córki Klary

Mimo iż Anna i Robert Lewandowscy opływają w bogactwie i luksusie, starają się uczyć swoje dzieci „normalnego” życia, to znaczy aby same wiedziały, że na sukces należy ciężko zapracować.

To właśnie jest powodem, dlaczego Klara – a niebawem i Laura – są uczone od najmłodszych lat zaradności.

Niedawno Anna Lewandowska pokazała, jak jej starsza córka wyciera meble, teraz zaś dodała zdjęcie, na którym opiekowała się młodszą siostrą! To piękne!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE