Robotnicy przeprowadzający renowację i remont jednego z kościołów w województwie podkarpackim omal nie zemdleli z wrażenia po tym, co zobaczyli wewnątrz murów… Koniecznie zobacz! Ciężko w to uwierzyć, jednak jest to prawdą!

Jak wiadomo, kościoły należą do budowli o bardzo długiej historii. Wiele z nich pobudowanych zostało kilkadziesiąt lub nawet kilkaset lat temu.

Nic więc dziwnego, że raz ja jakiś czas obiekty tego typu – w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa duchownym i wiernym – potrzebują gruntownego remontu i odnowienia.

Tak też było w jednym z kościołów w województwie podkarpackim, a dokładnie w miejscowości Przemyśl. Robotnicy wykonując swoje obowiązki remontowania kościoła, natknęli się na coś, czego dosłownie nikt się nie spodziewał… Ich odkrycie jest wręcz nie do wiary!

Znalezisko budowlańców jest nieprawdopodobne!

Kościół oo. franciszkanów w Przemyślu powstał w osiemnastym wieku. Okazuje się jednak, że nie do końca!

Został on postawiony na… średniowiecznym kościele! Takiego odkrycia dokonali budowlańcy przeprowadzający remont świątyni!

Wewnątrz murów kościoła znaleziono dawne, ceglane mury pochodzące ze średniowiecza. Jak zostało to ocenione przez badaczy i naukowców, mury najprawdopodobniej pochodzą z końca XIV wieku!

To wspaniałe, że taki zabytek nadal istnieje!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE