Wspomnienia o zmarłej siostrze

Laura Breszka, wcielająca się w postać Natalii w serialu "Na Wspólnej", rok po rodzinnej tragedii postanowiła publicznie podzielić się swoim dramatem. Zdecydowała się na opublikowanie szczerego wyznania, które poruszyło tysiące internautów. Mowa o instagramowym poście aktorki, w którym ta wspomina ukochaną siostrę Oliwię.

Życie zakpiło z Breszki

Jak wiadomo, najlepsze scenariusze pisze właśnie życie - jednak w tym przypadku owy scenariusz okazał się wyjątkowo bezlitosny. W serialu, z którego znana jest Laura, odgrywana przez nią postać umarła, a na jej miejsce wstąpiła siostra bliźniaczka. W prawdziwym życiu aktorka została bez siostry, a w dodatku z jej osieroconym w wieku dwóch lat synkiem...

Siostra Breszki osierociła maleńkiego synka (źródło: Instagram)
Siostra Breszki osierociła maleńkiego synka (źródło: Instagram)

Wzruszający wpis aktorki

Breszka postanowiła podzielić się z fanami tragedią, jaka jakiś czas temu spotkała ją i jej najbliższych. Zrobiła to za pośrednictwem Instagrama. Zamieściła tam wpis, który wyciska łzy z oczu, dodatkowo opatrując go rodzinnymi zdjęciami.

"Rok temu odeszła od nas moja siostra, Olivka. Uwielbiała słonecznik i świetnie pływała. Zostawiła dwuletniego synka. Miała 36 lat. Ja dalej tego nie pojmuję" - wyznała gwiazda. Odniosła się także do swojego rocznego milczenia na temat siostry: "Rok temu nie napisałam o tym nawet na swoim fb. Dziś́ tego żałuję z rożnych powodów. I myślę sobie- to Olivia nalegała na napis "Wasza pamięć́ o mnie, to moje życie teraz" na grobie taty. Każda myśl, każde słowo , nie wspominając już̇ o modlitwie, ma moc!" - pisze.

Wspomniała również o maleńkim Danielu, którego Oliwia osierociła. Aktorka przyznaje, że nigdy naprawdę nie dotrze do niej to, że jej siostry już z nimi nie ma.

Aktorka raz z ukochaną siostrą (źródło: Instagram)
Aktorka raz z ukochaną siostrą (źródło: Instagram)

Zobacz także: Mieszkańcy jednego z polskich miast nie czują się bezpiecznie. Żywioł uderzył z ogromną siłą

Może cię zainteresować: IMGW ostrzega obywateli w najnowszych komunikatach. W niektórych miejscach może być niebezpiecznie

Pisaliśmy również o: Klienci supermarketów sieci Lidl będą zachwyceni. Dyskont przekazał wspaniałe wieści