Jedna z najpopularniejszych i najbardziej uznanych przez Polaków osobistości telewizyjnych, dziennikarka Marcelina Zawadzka właśnie opublikowała zaskakującą fotografię, jednak jeszcze bardziej dziwi opis pod nią! Co takiego zatem napisała gwiazda? Czy doznała „objawienia”?

Jak wiadomo, jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że w Sądzie Rejonowym w Łodzi rozpoczęła się sprawa, w którą włączonych jest kilkanaście osób, a w tym Marcelina Zawadzka. Sprawa dotyczy mafii vatowskiej, która przez pewien czasu dokonywała masowych oszustw podatkowych.

Marcelina Zawadzka znalazła się pośród oskarżonych za współudział. Postawiono jej zarzuty fałszowania faktur, a także oszustwa skarbowe.

Mimo obaw o utratę pracy, Telewizja Polska dała kobiecie szansę nie zwalniając jej mimo owych przewinień. Czy to było powodem wielkiej przemiany duchowej?

Przemiana duchowa Marceliny Zawadzkiej

Pod opublikowanym ostatnio zdjęciem pojawił się dość nietypowy opis, w którym widoczna jest „uduchowiona” postać dziennikarki. Internauci nie kryli rozbawienia w sekcji komentarzy.

- Nie pozwól, by umknął Ci choć jeden dzień bez poszukiwania dobra, bez odczuwania dobra, bez pochwały, błogosławieństwa i wdzięczności. Zaangażuj się w to całym sercem - nie uwierzysz, jakie zmiany dokonają się w Twoim życiu... Dziękuję, Monika, za drogowskazy i zapoznanie z Aniołem. - napisała Marcelina Zawadzka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE