Syn Zenona Martyniuka, wokalisty wykonującego muzykę disco – polo już nie raz pokazał, że nie respektuje polskiego prawa i często swoim zachowaniem je łamał wielokrotnie stając przed sądem. Daniel Martyniuk ponownie zaskakuje zachowaniem! Co takiego zrobił mężczyzna tym razem? Czy rodzice w ogóle nie reagują na tak złe zachowanie?

Daniel Martyniuk przebywał kilkukrotnie w zakładzie karnym, a karany był za wszczynanie awantur domowych, narkotyki czy prowadzenie samochodu będąc pod wpływem alkoholu.

Kolejny wybryk Daniela Martyniuka

Co takiego zatem zrobił mężczyzna tym razem? Okazało się, że w spędzając sobotni wieczór w samotności mężczyznę naszły pewne przemyślenia – nawoływał do obalenia polskiego rządu!

- Dość błazenady! Ile będziemy się zgadzać na maski? Noszenie fałszywych znaków podporządkowania? LGBT! Mydlicie ludziom oczy! Wszyscy piszą o badziewiu! Najważniejsza jest wolność, której nikt nie powinien nam zabierać! Zniszczyć rząd i władzę rządzącą, to z nimi powinna odbyć się walka! Stop kłótniom wszechpolskim, już raz rozebrano nam kraj w ten sposób! Zniszczyć rząd! - tak brzmi dość odważny apel Daniela Martyniuka do swoich obserwatorów w mediach społecznościowych.

Jak się okazało, spotkał się z różnym odzewem, jednak głównie były to prześmiewcze komentarze fanów nawołujące go, aby takie apele stosował „na trzeźwo”.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE