Ile kosztuje wynajęcie popularnej gwiazdy na swoim weselu? Okazuje się, że te kwoty mogą zawrócić w głowie… Koniecznie zobacz, ile trzeba zapłacić za kilka godzin występu na weselu.

Jak powszechnie wiadomo, dzisiejsze wesela znacznie różnią się od tych, które miały miejsce jeszcze kilkanaście lat temu.

Współczesne pary młode starają się zadziwić swoich gości możliwie najbardziej, jak się da. Coraz bardziej popularne staje się także wynajmowanie znanych gwiazd na tę imprezę. Niestety – nie są to tanie sprawy… Ile kosztuje wynajęcie gwiazdy na wesele?

Ceny wynajęcia popularnego muzyka na wesele są niewyobrażalne!

Jak się okazuje, gwiazdy pobierające najmniejsze opłaty, czyli np. takie jak Eleni życzą sobie… 14 tysięcy złotych za noc! To ogromna suma, lecz to dopiero początek.

Chcąc posłuchać na weselu gwiazd pokroju Maryli Rodowicz czy Sławomira trzeba liczyć się z kosztami ponad 30 tysięcy złotych.

Król disco – polo, czyli Zenek Martyniuk z zespołem Akcent może zaśpiewać na weselu za kwotę minimum 35 tysięcy złotych.

Kolejną gwiazdą w rankingu jest Dorota Rabczewska, czyli Doda. Jej występ waha się w granicach 30 – 50 tysięcy za kilka godzin koncertowania na weselu. Trzeba przyznać, że są to ogromne kwoty.

Jest jednak jeszcze jedna gwiazda, której koszt występu bije na głowę pozostałe. Beata Kozidrak z zespołem Bajm liczy sobie… ponad 60 tysięcy złotych za koncert na weselu!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE