Lech Wałęsa, były prezydent Polski poruszył ostatnio w swojej wypowiedzi niebotycznie ważny temat dla niemalże wszystkich krajów świata. Koniecznie należy przeczytać, co powiedział.

Jak powszechnie wiadomo, Lech Wałęsa uznawany jest przez wielu za najlepszego prezydenta w historii Polski. Mężczyzna zyskał ogromną sympatię i uznanie tysięcy Polaków w czasach swojej prezydentury pełnionej w latach 1990 – 1995.

Polityk w dalszym ciągu pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, a fani nieustannie śledzą jego poczynania w życiu prywatnym. Ostatnio opublikowana w mediach wypowiedź polityka mocno wstrząsnęła internautami.

Jego słowa były nad wyraz poważne i dotyczą problemu o skali międzynarodowej.

Dramatyczny apel Lecha Wałęsy do wszystkich Polaków

Lech Wałęsa w jednym z udzielonych ostatnio wywiadów został zapytany o kwestię koronawirusa na świecie – jak według niego świat poradzi sobie z pandemią.

Polityk stwierdził, że niestety Unia Europejska zajmuje się błahymi tematami, niż tymi które faktycznie powinna poruszać.

- To jest pogrożenie ludzkości palcem. Następna choroba będzie tak wielka, że jeśli nie posłuchacie starego Wałęsy, to poginiecie wszyscy. Musicie usiąść do stołu i zauważyć, w tej opoce te tematy są większe niż państewka, niż kontynent. Są globalne – zaapelował z powagą były prezydent Polski, Lech Wałęsa.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE