Całkiem nowe informacje wprost z Nowogrodźca. Sprawa zaginionego wówczas Kacperka przybiera całkiem inną formę, na jaw wyszły nowe, nieznane dotychczas fakty. Koniecznie zobacz! Krzysztof Rutkowski postanowił przerwać milczenie i zabrać w owej sprawie głos!

Jak wiedzą niemalże wszyscy Polacy, wiosną tego roku trwała dynamiczna, wielodniowa akcja poszukiwawcza zaginionego 3,5 – letniego Kacperka z Nowogrodźca, który podczas zaginięcia przebywał pod opieką ojca.

27 kwietnia 2020 roku, przebywając wraz z ojcem na podwórku mały chłopiec nagle, niespodziewanie oddalił się, a ojciec nie zauważył w pierwszej chwili jego zniknięcia.

Natychmiast jednak poinformował odpowiednie służby i akcja poszukiwawcza rozpoczęła się dynamicznie. W owe działania zaangażował się nawet sam Krzysztof Rutkowski.

Niestety, po dwóch tygodniach odnaleziono ciało chłopca w pobliskiej rzece. Na jaw wyszły jednak całkiem nowe fakty, o których nie wiedział nikt…

Ojciec Kacperka pod wpływem narkotyków?

Jak się okazuje, ojciec Kacperka tego dnia był pod wpływem narkotyków. Co więcej, mężczyzna zostawił substancję w widocznym miejscu, a chłopiec miał się nią odurzyć przed zaginięciem.

-Materiał dowodowy na razie nie obciąża w stu procentach ojca. Pani Joanna wciąż stoi murem za partnerem i nie chce oskarżać go o śmierć syna – powiedział Rutkowski.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE