Wierni uczęszczający na msze święte w jednej z podkarpackich parafii są niesamowicie oburzeni skandalicznym zachowaniem kucharki na plebanii. Wystosowali nawet pismo do biskupa o usunięcie kobiety z pełnionej funkcji! Koniecznie przeczytaj!

Jak wynika z relacji wiernych należących do parafii św. Mikołaja w Lubli w województwie podkarpackim, kobieta pełniąca tam funkcję kucharki zachowuje się skandalicznie.

Skandaliczne zachowanie kucharki na plebanii!

Z uwagi na kłopoty z nawiązaniem kompromisu z kucharką, kościelny odszedł z parafii. Ponadto, kobieta oskarżając organistę o kradzież także pozbawiła go wykonywanej pracy.

Jak wynika z wypowiedzi wiernych, kobieta niejednokrotnie potrafiła upokorzyć wiernych podczas mszy – niestety nie spotkało się to z żadnym odzewem ze strony proboszcza parafii. Wierni wystosowali zatem pismo do biskupa.

- My niżej podpisani mieszkańcy Parafii w Lubli, składamy prośbę o usunięcia Pani Janiny z pełnienia funkcji kucharki księdza proboszcza. Rok w rok dochodzi do spięć między Nią, a rodzicami dzieci komunijnych. Ksiądz proboszcz nie ma żadnej kontroli nad swoją podwładną, co więcej - wielokrotnie został przez nią publicznie upokorzony – tak brzmi petycja, którą podpisało niemalże 400 wiernych.

Jak się okazało, biskup… nie ma zamiaru zwolnić owej kobiety, co jeszcze bardziej oburzyło wiernych!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE