Gwiazda polskiej muzyki disco polo, Zenon Martyniuk będący liderem zespołu Akcent postanowił wyjawić, co tak naprawdę dzieje się na jego koncertach. Internauci nie mogą uwierzyć, że tak naprawdę jest! Koniecznie przeczytaj!

Jak powszechnie wiadomo, Zenon Martyniuk jest uznawany za jednego z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych postaci polskiej sceny muzycznej. Mianowany został królem muzyki disco polo, gdyż jego utwory znane są niemalże wszystkim – zarówno młodszym, jak i starszym.

Co więcej, piosenki tworzone przez grupę Akcent z Zenonem Martyniukiem na czele znane są także nie tylko sympatykom owego gatunku muzycznego.

Zenon Martyniuk chętnie dzieli się z fanami tym, co dzieje się u niego zarówno zawodowo, jak i prywatnie. W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów muzyk został zapytany o to, czy na jego koncertach zdarzają się jakieś niespodziewane sytuacje.

Jego odpowiedź może naprawdę zszokować!

Zenon Martyniuk opowiada, co dzieje się na jego koncertach

Jak wynika z wypowiedzi gwiazdy disco polo, teraz na jego koncertach jest spokojniej niż kiedyś.

Wspomina, że 10 – 12 lat temu bardzo często zdarzało się, że podczas koncertu kobiety wrzucały na scenę elementy bielizny, były to zarówno biustonosze, jak i dolna cześć garderoby!

Muzyk przyznał, że nie spodziewał się takiego zachowania swoich fanów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE