Prezenterzy telewizyjni pracujący dla stacji Telewizji Polskiej spotykają się ze sobą po pracy wychodząc na miasto! Ten fakt został uchwycony w obiektywie czujnych paparazzi. Koniecznie zobacz, o kim mowa! Internauci nie kryją ogromnego zaskoczenia całą sytuacją!

Jak powszechnie wiadomo, gmach mieszczący w sobie wszystkie studia Telewizji Polskiej jest ogromnym budynkiem i mimo iż dla TVP pracuje mnóstwo osób przebywających w jednym budynku, nie wszyscy się znają.

– Można z kimś pracować w jednej stacji, a tak naprawdę w ogóle nie znać tych ludzi – mówiła w jednym z udzielonych wywiadów Anna Popek.

Ostatnio jednak kilku prezenterów telewizyjnych postanowiło to zmienić wybierając się wspólnie na wyjście po zakończonej pracy!

Dziennikarze TVP spotykają się ze sobą!

Po zakończonej pracy paparazzi uchwycili moment wyjścia z gmachu trzech popularnych prezenterów telewizyjnych: Anny Popek, Magdaleny Ogórek oraz Jarosława Jakimowicza.

Cała trójka postanowiła wybrać się razem po pracy na kawę do pobliskiej kawiarni. Wszyscy wyglądali na zadowolonych z racji wspólnego spędzania czasu.

– To było bardzo spontaniczne spotkanie. Porozmawialiśmy na wiele tematów i w końcu bliżej się poznaliśmy. Myślę, że może z tego wyniknąć fajna, koleżeńska znajomość – powiedziała zadowolona ze spotkania Anna Popek.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE