Kasia Kowalska przeszła niezwykłą wręcz przemianę! A wszystko to za sprawą jej córki, Oli. Młoda kobieta zmieniła wygląd mamy nie do poznania! Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda!

Jak powszechnie wiadomo, Katarzyna Kowalska oraz jej rodzina, najbliżsi, przyjaciele oraz fani w ostatnich miesiącach przeżywali prawdziwy dramat – jej jedyna córka, 22 – letnia Ola Kowalska przebywała przez wiele tygodni w szpitalu podłączona pod respirator.

Cała sytuacja miała miejsce dokładnie wtedy, kiedy obostrzenia w Polsce zostały dopiero wprowadzone i były naprawdę surowe oraz restrykcyjne.

Na szczęście, mimo długich tygodni spędzonych w szpitalu pod respiratorem i braku możliwości odwiedzin rodziny córka Kasi Kowalskiej wyszła z tego cało, a gdy obostrzenia zostały zdjęte, kobiety mogą nacieszyć się swoim towarzystwem.

Przebywały już na egzotycznych wakacjach, a teraz spędzają chwile razem w zaciszu swojego domu! Córka Kasi Kowalskiej zmieniła mamę nie do poznania! Jak? Koniecznie zobacz!

Niesamowita przemiana Kasi Kowalskiej!

Córka Kasi Kowalskiej, Ola interesuje się mogą oraz makijażem. Nic więc dziwnego, że młoda kobieta pomaga mamie w owych kwestiach! Ostatnio opublikowana fotografia przez młodą kobietę pokazała, że naprawdę świetnie maluje!

Internauci byli w szoku, jak piękny makijaż wykonała swojej mamie!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE