Pewna kobieta będąca w stanie błogosławionym podczas rutynowej wizyty u ginekologa na ekranie USG zobaczyła coś nieprawdopodobnego… Nawet sam lekarz nie mógł uwierzyć w to, co widzi! Koniecznie przeczytaj, co takiego tam ujrzeli!

Jak powszechnie wiadomo, ciąża jest dla niemal każdej kobiety wspaniałym i wyjątkowym okresem w życiu – w tym czasie odczuwa emocje, jakich nie odczuwała nigdy dotąd.

Każda wizyta u lekarza zaś jest pełna wrażeń i ekscytacji, gdyż kobieta może zobaczyć swoje dziecko na ekranie podczas badania USG. Pewna kobieta z Irlandii jednak mocno się zdziwiła podczas owego badania… Co takiego ujrzała?

Podczas wykonywania USG u ciężarnej na ekranie pojawiło cię coś nieprawdopodobnego

Jak wynika z relacji kobiety oraz lekarza, na ekranie podczas robienia USG pojawiło się dziecko z niesamowicie bujnymi włosami!

- Dowiedzieliśmy się, że spodziewamy się dziewczynki na poprzednim badaniu, więc po 34 tygodniu byliśmy podekscytowani, widząc, jak bardzo urosła. Kiedy położna odwróciła ekran, szczerze mówiąc, nie mogłam uwierzyć. Na skanie było małe maleństwo z gęstymi włosami. Po prostu pomyślałam: nie ma mowy, to niemożliwe - powiedziała zaskoczona mama dziecka.

Podczas porodu każdy był ciekawy, jak będzie wyglądało dziecko – wszyscy byli zaskoczeni, kiedy dziewczynka miała tak bujne włosy!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE