Anna Lewandowska należąca do najlepszych sportowców w Polsce ostatnio mocno zaskoczyła swoich fanów. Opublikowała dość odważną fotografię i poruszyła bardzo kontrowersyjny temat. Koniecznie zobacz!

Jak wiadomo od lat, Anna Lewandowska należy do grona najpopularniejszych i najlepszych sportowców w kraju i stanowi wzór do naśladowania dla tysiąca Polek i Polaków. Kobieta jest nie tylko motywacją do wprowadzenia w życie aktywności fizycznej i zdrowych nawyków żywieniowych, ale stanowi także ogromną inspirację w kwestii wychowywania dzieci oraz łączenia tego z pasją.

Ostatnio jednak dodała na swoim Instagramie odważne zdjęcie, a pod nim zaskakujący opis – kobieta poruszyła niezwykle trudny i ważny temat pośród wszystkich osób uprawiających sport.

Anna Lewandowska porusza niezwykle ważny temat

Anna Lewandowska w swoim wpisie na Instagramie porusza temat tzw. triady sportsmenek, czyli stanu, w którym sportowiec dla osiągnięcia najlepszych efektów spożywa mniej pokarmu niż powinien, ćwiczy zbyt dużo i intensywnie, a przy tym brak mu odpowiedniej regeneracji.

- (…) Presja własna i otoczenia, chęć bycia jeszcze lepszym – wszystko tylko po to by osiągnąć swój cel sportowy. I tak powstało określenie zw. triadą sportsmenek. Głównym powodem TRIADY jest niedobór energii - zaburzenie równowagi pomiędzy ilością energii dostarczonej do organizmu wraz z pożywieniem, a ilością energii wydatkowanej w ciągu dnia. (…) Niedożywienie, brak łaknienia, dieta uboga w wapń i inne składniki mineralne oraz witaminy może w efekcie prowadzić do zmniejszenia gęstości kości, a w konsekwencji do różnych kontuzji, których nie chcemy. (...) - pisze Anna Lewandowska.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE