Jeden z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, Robert Lewandowski właśnie skończył 32 lata! Choć spływały do niego życzenia z niemalże każdego zakątka świata, Piotr Żyła skomentował w dość zaskakujący sposób wiek piłkarza! Co takiego zatem o nim powiedział?

Jak powszechnie wiadomo, Robert Lewandowski należy do najlepszych i „najdroższych” piłkarzy na niemalże całym świecie. Dzięki swoim wspaniałym umiejętnościom zyskał szacunek i uznanie kibiców piłki nożnej na całym świecie, a porównywany jest do najlepszych w owej dyscyplinie.

Urodziny Roberta Lewandowskiego – jak nietrudno się domyślić – nie obeszły się bez echa. Żona piłkarza, Anna Lewandowska opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zbiór prywatnych fotografii przedstawiających parę, a także zamieściła poniżej życzenia.

Wiele gwiazd polskich, zagranicznych, a także fani Roberta Lewandowskiego przesyłali mu życzenia przez cały dzień, jednak polski skoczek narciarski skwitował owe wydarzenie innymi słowami, których nikt się nie spodziewał… Co takiego powiedział Piotr Żyła?

Piotr Żyła skomentował wiek Roberta Lewandowskiego

W jednym z udzielonych wczoraj wywiadów w stacji TVP Sport Żyła po tym, jak dowiedział się, że Robert Lewandowski ma 32 lata, powiedział: „Co? 32 lata? To on taki młody?”.

Oczywistym jest, że był to żartobliwy komentarz, gdyż sam Piotr Żyła ma 33 lata.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE