Sytuacja na świecie niezwykle mocno zaskoczyła niemalże wszystkich. Kobiety ciężarne odczuwają ten stres i strach jeszcze bardziej, o czym szczerze mówi aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska. Przeczytaj koniecznie!

Jak powszechnie wiadomo, z uwagi na dynamicznie rozprzestrzeniającą się pandemię groźnego koronawirusa zarówno w Polsce (od marca), jak i na niemalże całym świecie rządzący raz po raz wprowadzali kolejne ograniczenia i obostrzenia uniemożliwiające bądź w jakimś stopniu ograniczające swobodne poruszanie się.

Pandemia wpływa negatywnie także na psychikę, szczególnie u osób chorych bądź kobiet będących w ciąży – osoby te odczuwają jeszcze większy strach i stres w otaczającej rzeczywistości.

Marta Żmuda Trzebiatowska szczerze o ciąży podczas pandemii

Jedna z najpopularniejszych aktorek – Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła powiedzieć wprost, że będąc w ciąży podczas pandemii nie czuła się najlepiej i nie tak chciała spędzić owy czas.

- Byłam zła, bo nie tak wyobrażałam sobie końcówkę oczekiwania na dziecko. Musiałam pożegnać się z wieloma planami, marzeniami i zaakceptować ówczesny stan rzeczy, a do tego szczególnie na siebie uważać, co oznaczało siedzenie w domu, nawet zanim zostało to odgórnie zalecone. To nie do końca dobrze na mnie wpływało. - szczerze wyznała aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska w jednym z udzielonych wywiadów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE