Niemalże wszyscy Polacy swego niegdyś tę kobietę – za czasów niezwykle popularnego programu rozrywkowego „Idol” robiła ogromne wrażenie, wszyscy zapowiadali jej wielką karierę i sukces w całym kraju, a może nawet o zasięgu międzynarodowym. Tak się jednak nie stało, a słuch po wschodzącej gwieździe bardzo szybko zaginął… Co dziś dzieje się zatem z Eweliną Flintą?

Jak powszechnie wiadomo, czasy programu „Idol” są już bardzo dawno za nami – mimo iż wydawać by się mogło, że było to całkiem niedawno. Program rozrywkowy emitowany był w latach 2002 – 2005, zatem minęło już kilkanaście lat!

Są gwiazdy, które dzięki udziałowi w nim osiągnęły prawdziwy sukces, jednak wiele osób zostało po prostu zapomnianych… Jedną z takich osób jest właśnie Ewelina Flinta. Co dziś dzieje się z wschodzącą wówczas gwiazdą? Dlaczego słuch o niej zaginął?

Co dzieje się z Eweliną Flintą – niegdyś wschodzącą gwiazdą?

Ewelina Flinta wystąpiła w programie „Idol” w roku 2002. Dzięki swojemu talentowi wokalnemu i charakterystycznie zachrypniętemu głosowi wszyscy zwiastowali jej ogromną karierę – tak się jednak nie stało.

Kobieta wydała dwie płyty, jednak już w roku 2005 nagle odeszła w cień, a jej kariera zakończyła się. Ostatnio fani Eweliny Flinty mogli ponownie usłyszeć ją w kampanii „Sounds Like Women” z zeszłego roku.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE