Dziennikarka Agnieszka Woźniak – Starak niedawno została przyłapana przez paparazzi w samym centrum stolicy. Gwiazda pomykała w butach wartych krocie! Koniecznie zobacz, ile kosztowały!

Jak powszechnie wiadomo, Agnieszka Woźniak – Starak należy do jednych z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych w Polsce.

Ową rozpoznawalność i zainteresowanie pośród mediów zawdzięcza przede wszystkim swoją charyzmą i profesjonalizmem zawodowym, jednak wydarzenia, które miały miejsce rok temu także się do tego przyczyniły.

Agnieszka Woźniak – Starak równo rok temu, w sierpniu 2019 roku straciła męża – Piotra Woźniaka – Staraka w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach.

Gwiazda – jak nietrudno zauważyć – już nie nosi na sobie żałobnych barw, gdyż na fotografiach zrobionych przez paparazzi dziennikarka ma na sobie jasne, letnie kolory. Internauci jednak przykuli uwagę nie do kolorów, a do jednego, konkretnego elementu ubioru… chodzi o buty!

Buty Agnieszki Woźniak – Starak kosztowały krocie!

Tak, to prawda! Agnieszka Woźniak – Starak przemieszczając się w jeden z letnich, gorących dni po centrum Warszawy ubrana była w jasną, zwiewną sukienkę oraz klapki za… dwa i pół tysiąca złotych!

Są to oryginalne klapki z prawdziwej skóry, ze złotą klamrą od projektanta J.W. Andersona!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE