Była partnerka piłkarza Jarosława Bieniuka, Martyna Gliwińska znalazła się właśnie w ogniu krytyki w sieci! Po opublikowaniu odważnego zdjęcia z malutkim synkiem fani zasypali ją krytyką! Co takiego zatem znajduje się na fotografii?

Martyna Gliwińska zdecydowanie należy do osób, które swoją popularność i rozgłos w sieci zdobyły dzięki znanemu partnerowi. Po burzliwym związku i rozstaniu celebrytka – zdaniem internautów – robi wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę.

Po opublikowanej fotografii internauci nie szczędzili w słowach…

Martyna Gliwińska skrytykowana przez fanów!

Kobieta opublikowała ostatnio fotografię, na której znajduje się wraz z synkiem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że oboje znajdują się całkiem nago w wannie. Internauci przyznali, że jest to nie na miejscu i nie powinno znaleźć się w internecie.

- Urocze zdjęcia, ale jak dla mnie wyłącznie do albumu rodzinnego... Zbyt intymne dla oczu całego świata… - napisała jedna z internautek.

Pośród wielu negujących komentarzy znalazło się także kilka osób twierdzących inaczej.

- Martyna nie przejmuj się żadnym hejtem. To tylko Twój profil i możesz na nim zamieszczać co Ci pasuje. Nikomu nic do tego. Jak komuś nie podoba się to niech nie ogląda lub w ogóle przestanie obserwować. Bo po co wylewać na kogoś falę hejtu (…) - napisała obrończyni Martyny Gliwińskiej.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE