Niesłychanie przykra wiadomość właśnie napłynęła do Polski wprost zza oceanu. Prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump wraz z rodziną i przyjaciółmi przeżywa właśnie dramatycznie ciężkie chwile. Stracili bliską osobę… Kogo? Przeczytaj koniecznie.

Jak powszechnie wiadomo, Donald Trump pełni funkcję prezydenta Stanów Zjednoczonych już od trzech lat, a dokładnie od 20 stycznia 2017 roku. Polityk ma trójkę rodzeństwa, a Robert Trump był najmłodszym z nich.

Niestety, w mediach właśnie pojawiło się oficjalne oświadczenie Donalda Trumpa o śmierci jego brata.

Zmarł brat Donalda Trumpa, Robert Trump

Wczoraj, 15 sierpnia 2020 roku zmarł 71 – letni brat prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Jak wynika z medialnych doniesień, prezydent widział się z nim ostatni raz w piątek, dzień przed jego śmiercią. Zdążył się bowiem z nim pożegnać.

- Z ciężkim sercem informuję, że mój wspaniały brat, Robert, odszedł w spokoju dzisiejszej nocy. Był nie tylko moim bratem, ale najlepszym przyjacielem. Będzie mi go bardzo brakować, ale spotkamy się znowu. Jego pamięć pozostanie w moim sercu na zawsze. Robert, kocham Cię. Spoczywaj w spokoju - napisał Donald Trump w oficjalnym komunikacie wydanym w mediach społecznościowych.

Jak wynika z mediów, młodszy brat Trumpa przebywał w ostatnim czasie w szpitalu na oddziale intensywnej terapii, lecz szczegółowych informacji nie podano.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE