Sara Boruc, żona piłkarza Artura Boruca ostatnio na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się luksusowym apartamentem w samym centrum Warszawy! Fani są onieśmieleni! Oglądając wnętrza owego mieszkania można dosłownie zaniemówić z wrażenia! Koniecznie obejrzyj te fotografie!

Jak powszechnie wiadomo, Artur Boruc należy do grona najpopularniejszych i najbardziej uznanych polskich piłkarzy. W latach 2003 – 2017 należał do reprezentantów Polski. Przez jakiś czas mieszkał za granicą, lecz niedawno wraz z żoną i dziećmi przeprowadzili się do Polski.

Jako miejsce zamieszkania wybrali luksusowy apartament w samym centrum Warszawy!

Sara Boruc pokazała wnętrza apartamentu!

Na opublikowanym przez Sarę Boruc zdjęciu wyraźnie widać, że wnętrza apartamentu są niezwykle gustowne i eleganckie, a rodzina ma widok na sam Pałac Kultury i Nauki. Fani jednak mają podzielone opinie na temat mieszkania.

- Nie brakuje możliwości otwarcia okien, świeżego powietrza i ogródka, gdzie dzieciaki mogłyby spędzać czas? - napisała jedna z internautek.

- Jak pięknie! Ten widok. - napisała fanka.

- Ale super ! Pokaż więcej zdjęć widoku z okna. - dodała kolejna.

- Podziwiam panią, że zamieszkała pani w tym wieżowcu z małym dzieckiem. Tam nie ma gdzie na spacery chodzić w zieleni. Okna można tylko przechylać, męczące miejsce. Ale oczywiście kto co lubi. - napisała jedna z obserwujących.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE