Najnowsze, zaskakujące informacje na temat Ojca Tadeusza Rydzyka. Na teren należącego do niego parku w Toruniu mogą wejść jedynie nieliczni! Koniecznie przeczytaj, kto!

Jeden z najbardziej zaskakujących duchownych, który raz po raz zadziwia swoim zachowaniem bądź słowami – Tadeusz Rydzyk – po raz kolejny zaskoczył! Co takiego zrobił tym razem? Koniecznie zobacz! Internauci nie mogą w to uwierzyć!

Jak powszechnie wiadomo, ojciec Tadeusz Rydzyk pochodzący z Torunia jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w Polsce. Zdaniem wielu – bardzo odbiega od typowego duchownego, gdyż nawet w najmniejszym stopniu nie zachowuje się tak, jak przystoi.

Założyciel Radia Maryja mimo częstych skandali i kontrowersji wywołanych swoimi czynami bądź wypowiedziami nadal skupia wokół swojej osoby bardzo wielu wyznawców, którzy nie widzą w nim nic nadzwyczajnego.

Niedawno duchowny nabył Park Pamięci Narodowej usytuowany w Toruniu. Jak się okazuje, nie wszyscy mogą wejść na jego teren.

Do parku Rydzyka wejdą tylko nieliczni

Kiedy dziennikarze popularnego portalu Onet.pl postanowili wybrać się do owego parku, ochroniarze stwierdzili, że mają szczęście, bo inne stacje byłyby wyproszone!

- Macie szczęście, że tylko z Onetu Wy jesteście, bo jak skąd indziej to byście już fruwali stąd - powiedział ochroniarz do dziennikarzy mających zamiar stworzyć reportaż.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE