Na niezwykle zaskakujące, a wręcz szokujące wyznanie zebrała się jedna z najpopularniejszych gwiazd programu rozrywkowego „Królowe życia”, Dagmara Kaźmierska. Fani dosłownie zaniemówili! Koniecznie zobacz, co takiego powiedziała celebrytka!

Jak powszechnie wiadomo, popularny program rozrywkowy emitowany na antenie TTV „Królowe życia” sprawił, że wiele osób nagle stało się rozpoznawalnymi i niezwykle popularnymi, zyskując miano celebryty.

Jedną z takich osób jest Dagmara Kaźmierska, której udział w programie przysporzył wielu fanów oraz… propozycje aktorskie!

Dagmara Kaźmierska o swojej roli w filmie Patryka Vegi

Jak wynika z wypowiedzi kobiety, weźmie ona udział w najnowszej produkcji Patryka Vegi o nazwie „Pętla”. Kobieta w filmie została brutalnie pobita i zakopana, co ją wyraźnie niepokoi, gdyż wiąże się to z brakiem możliwości kontynuacji wystąpienia w ewentualnej kolejnej części filmu.

- Jeszcze wór mi na głowę założyli. Oczywiście, no, bito mnie. […] Na końcu mnie zakopano. (...) Patryk już w tym filmie zakończył moją karierę. (...) Po prostu mnie zakopał. Jeżeli będzie kontynuacja, to ja nie wiem, jak on to zrobi. Chyba że mnie wykopie, tak? I okaże się, że trochę żywa tam jeszcze byłam, w tym grobie – powiedziała w jednym z udzielonych wywiadów Dagmara Kaźmierska.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE