Właśnie w sieci pojawiły się donosy i spekulacje o tym, jakoby Teresa Lipowska kończyła karierę aktorską, a tym samym odeszła z kultowego serialu „M jak Miłość”. Czy to prawda? Koniecznie się przekonaj!

Jak powszechnie wiadomo, serial „M jak Miłość” należy do grona najpopularniejszych i najchętniej oglądanych seriali w Polsce – emitowana od ponad dwudziestu lat produkcja z roku na rok cieszy się coraz większą oglądalnością i zyskała miano kultowej.

Wiele osób „dorasta” wraz z programem, gdyż zaczęli go oglądać będąc dziećmi, teraz zaś są dorosłymi ludźmi. Nic więc dziwnego, że wieść o odejściu Teresy Lipowskiej wstrząsnęła niemalże wszystkimi… Czy to prawda?

Teresa Lipowska odchodzi z „M jak Miłość”?

Jak się okazuje, wszystkie informacje na ten temat to… plotki! Fani mogą odetchnąć z ulgą. Jak zapewnia sama aktorka, nie zamierza opuścić planu zdjęciowego najdłużej, jak się da. Kobieta przyznaje, że udaje się na urlop, jednak powróci na plan zdjęciowy.

- Skończyłam zdjęcia do "M jak miłość" i mogę sobie odpocząć. Nie jest prawdą, że odchodzę z serialu. Nigdy takich planów nie miałam, wręcz przeciwnie, chciałabym pracować jak najdłużej - mówiła Teresa Lipowska w jednym z wielu udzielonych w tym temacie wywiadów.

Cóż, fani serialu „M jak miłość” musieli przeżyć niemałe zaskoczenie, lecz na szczęście serialowa Basia nadal będzie w nim występować!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE