Jednak poszukiwanie nieprzyjemnego bukietu może przerodzić się w prawdziwą zagadkę. Nie zawsze łatwo jest znaleźć produkt, który nie jest całkowicie zamknięty lub już się zepsuł. Czasami wyglądasz — jakby wszystko było świeże, czyste patelnie, ale nie, jest coś, co psuje zapach.

Dlatego dzisiaj chcemy Wam powiedzieć, jak przygotować własny zapach do lodówki. Aby to zrobić, będziesz potrzebować dostępnych przedmiotów, a głównym z nich jest węgiel aktywny. To właśnie ten sorbent doskonale pochłania nieprzyjemne zapachy, ale cytryna będzie pełniła funkcję aromatyzującą.

Zapach do lodówki

Napełnij plastikowy pojemnik, świeżą skórką cytrusów, najlepiej cytryną, gałązką jałowca (opcjonalnie), tabletkami z węglem aktywnym.

Pokrój skórkę z cytryny i umieść w tym pojemniku, wsyp tutaj również jeden talerz węgla aktywnego. Twój zapach jest gotowy! Doskonale pochłania zapachy.

Lepiej jest przykryć gotowy aromat na wierzchu plastikiem lub folią, aby był jak najdłużej przechowywany w lodówce.

Oto kilka innych środków dezynfekujących, których można używać podczas mycia lodówki:

Namocz szmatkę w roztworze octu i wytrzyj nią półki lodówki. Ta metoda usunie wszystkie zapachy, nawet te stare.

Rozcieńczyć amoniak 1/1 wodą, a następnie wypłukać lodówkę szmatką. Drzwi powinny być przez chwilę otwarte, aby wszystko się wywietrzyło.

Wyciśnij sok z jednej cytryny i wymieszaj z wodą. Namocz szmatkę w roztworze i wyczyść na mokro.

Włóż do lodówki otwarty słoik z sodą oczyszczoną, która ochroni Cię przed okropnymi zapachami lodówki. Możesz także po prostu umyć lodówkę roztworem sody.

Zapobieganie:

Naczynia wkładaj do lodówki ze szczelnie zamkniętymi pokrywkami. W tym celu używaj garnków lub pojemników.

Natychmiast wyczyść półki, jeśli przypadkowo coś rozlejesz lub rozsmarujesz;
monitorować świeżość produktów.

Dziś lodówka jest prawdziwym królem kuchni, dlatego wymaga dużo uwagi, aby uniknąć później problemów.

Czy często napotykasz ten problem?

Następnie za pomocą gorącej igły lub noża wykonaj kilka otworów w plastikowym pojemniku. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego pojemnika, możesz po prostu odciąć spód plastikowej butelki.

Przypomnij sobie o… MIĘSO ZA GROSZE DOSTĘPNE W POPULARNEJ SIECI HANDLOWEJ. DO SKLEPÓW USTAWIAJĄ SIĘ KOLEJKI, A TO NIE JEDYNA OGROMNA PROMOCJA

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: OTWARTO NOWĄ PLAŻĘ I KĄPIELISKO. DZIAŁA OD CZWARTKU 13 SIERPNIA

Portal Życie pisał również o… OD SOBOTY 15 SIERPNIA CZEKAJĄ NAS NOWE OBOSTRZENIA. CZY ONE TEŻ BĘDĄ MIAŁY WPŁYW NA FUNKCJONOWANIE PLACÓWEK MEDYCZNYCH