Od kilku dni w mediach społecznościowych jest głośno o filmiku, na którym można zobaczyć kawałek mięsa, który cały się rusza i wygląda, jakby zaraz miał sam zejść z deski i odejść w siną dal. Nagranie widziało już milion osób i większość z nich zastanawia się, jak to możliwe, że kawałek mięsa rusza się samodzielnie. Wielu internautów zadeklarowało, że nie ruszyłoby takiego mięsa – ani nie zebrałoby się na odwagę, by je ugotować, ani dopiero zjeść.

Dziwaczną sytuację nagrała pewna mieszkanka Malezji, która na Twitterze ma nick tterororo. W opisie nagrania możemy przeczytać, że mięso przygotowywała do ugotowania i zjedzenia jej mama.

Kobiety przygotowywały się do muzułmańskiego święta Id al-Adha (Święto Ofiarowania). Wówczas wyznawcy tej religii dają sobie prezenty i pomagają biednym, wręczając pieniądze, a także gotuję dla ubogich.

Mięso samo chodziło po desce! Nastolatka nagrała dziwną reakcją kawałka surowego mięsa!

Dziewczyna nakręciła filmik właśnie w tym celu. Jednak mama Malezyjki doznała szoku, gdy wyciągnięte z miski na deskę mięso zaczęło samodzielnie podskakiwać i ruszać się, jakby było żywe. Kobieta przyznała, że bała się je kroić i ugotować, nie wiedząc, skąd ta dziwna reakcja. Dopiero po wstawieniu kawałka do lodówki, mięso się „uspokoiło”.

Jak podaje serwis O2, nagranie trafiło do sieci z pytaniem tterororo do internautów, co się właściwie stało. Pojawiły się słuszne komentarze, w którym wyjaśniono, że kawałek mięsa najpewniej pochodził ze świeżo ubitego zwierzęcia i te drgania to wciąż działające zakończenia nerwowe. Właśnie one poruszały mięsem.

Każdy, kto choć raz samodzielnie zabijał karpia na Wigilię nie dziwi się sytuacji przedstawionej na nagraniu!

Jak informował portal "Życie": MĘŻCZYZNĘ SPOD JAKIEGO ZNAKU ZODIAKU WYBRAĆ, ABY MIEĆ WIERNEGO MĘŻA? PIĘCIU WARTO PRZYJRZEĆ SIĘ BLIŻEJ, PRAKTYCZNIE NIGDY NIE ZDRADZAJĄ

Przypomnij sobie: NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCY WIDOK. JAROSŁAW KACZYŃSKI ZAMIEŚCIŁ W OKNIE SWOJEGO DOMU COŚ NIESŁYCHANEGO. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI

Portal "Życie" pisał również: WIELU SENIORÓW BĘDZIE ZADOWOLONYCH. W KILKU PROSTYCH KROKACH MOŻNA UBIEGAĆ SIĘ O WYŻSZE ŚWIADCZENIA EMERYTALNE