Aktualnie trwa sezon na jagody. W związku z tym przedsiębiorcy starają się wyciągnąć z tego jak najwięcej. Dlatego też w cukierniach ceny jagodzianek przyprawiają o zawrót głowy. Są miejsca, w których za bułeczkę z jagodami trzeba zapłacić nawet 10 zł.

- To najdroższa jagodzianka, jaką jadłam – Mówiła czytelniczka wp.pl

Na szczęście wśród nich są również takie, gdzie zjemy tanio i pysznie.

O jednym z takich miejsc wspomniał portal Wirtualna Polska. Jak się okazuje jedna z czytelniczek WP poinformowała go o miejscu, w którym możemy kupić pyszne jagodzianki za 4, 50.

Jagodzianki fot. wp
Jagodzianki fot. wp

- Moja teściowa twierdzi, że to najlepsze jagodzianki w Polsce - pisze pani Agata, która przesłała rachunek i zdjęcia.

Kolejny z czytelniczek WP postanowiła podzielić się z redakcją następnym miejscem, które serwuje pyszne i tanie jagodzianki. Mowa tutaj o cukierni w Olsztynku. Bułki, który serwuje są tak pyszne, że trzeba stać bo nie w kolejkach od samego rana!

Jak się okazuje wspomniana wyżej Cukiernia z Olsztynka to prawdziwy fenomen. Jak twierdzi wirtualna polska ludzie zjeżdżają z tras po to, by spróbować legendarnych Jagodzianek.

Cukiernia sunie nie tylko z przepysznych bulek z jagodami. Serwuję wie także z innymi owocami np. borówkami czy truskawkami.

jagodzianki fot. wp
jagodzianki fot. wp

To też może cię zainteresować: Kraków: posypały się mandaty. Miasto poszerzyło strefę płatnego parkowania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małopolska: koronawirus nie odpuszcza, a sanepid przekazuje smutne wiadomości. Kolejny dzień z ponad setką nowych przypadków

O tym się mówi: Kraków: prezydent miasta komentuje wzrost cen biletów komunikacji miejskiej. Czy ma rację