Natalia Oreiro to ulubiona aktorka Polaków. Znana głównie z roli Milagros w telenoweli "Zbuntowany anioł", urugwajska aktorka i piosenkarka, ma rzesze fanów na całym świecie. Jak się okazuje najbardziej kochają ja w Rosji, co więcej – i ona pokochała ten kraj, którego być może stanie się już wkrótce honorową obywatelką!

Natalia Oreiro zakochana w Rosji – ze wzajemnością!

Natalia Oreiro związała się z Rosją w 2018 r., kiedy to spędziła tam sporo swojego czasu, próbując swój Mundial nowy przebój pt. “United By Love”. Rosja zrobiła na urugwajskiej aktorce tak duże wrażenie, że postanowiła ona nagrać na swoich rosyjskich przyjaciół jeszcze jeden utwór - „To Russia with Love”.

Jak się okazuje Natalię Oreiro kochają wszyscy Rosjanie. Co więcej sama Oreiro przyznała się do tego, że w czerwcu 2020 r. złożyła wniosek o obywatelstwo.

- Byłam gościem programu Iwana Urganta i on powiedział, że jestem największą Rosjanką wśród cudzoziemek. Odpowiedziałam, że nie mam co do tego wątpliwości i powiedziałam, że Putin może nadać mi obywatelstwo. To miał być żart, a nie prośba, chociaż oczywiste jest, że chciałabym mieć rosyjskie obywatelstwo – tłumaczyła Oreiro.

To jednak nie koniec rosyjskich przygód urugwajskiej aktorki. Na Netflix się pojawił się dokument z głębiające temat popularności Natalii Oreiro w Rosji. "Nasha Natasha" będzie do obejrzenia już 6 sierpnia.

To też może cię zainteresować: Niektóre zachowania Polaków powodują zniesmaczenie. Co takiego robią nasi rodacy, co niezbyt dobrze o nas świadczy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy to kolejne ognisko koronawirusa w naszym kraju? Liczba potwierdzonych przypadków jest niepokojąca

O tym się mówi: Marcelina Zawadzka nie poprowadzi „The Voice of Poland”. Znana jest jej następczyni, wybór jest zaskakujący