Jak podaje portal "Radio Zet", Krzysztof Jackowki często dzieli się z Polakami wizjami, których doświadcza. Mówił między innymi o wizjach odnoszących się do wyborów prezydenckich, które są już za nami, pandemii koronawirusa, a także warunków atmosferycznych. To, co zobaczył ostatnio, przeraża. Czego dotyczy jego najnowsza wizja?

Nowa wizja

Krzysztof Jackowski dzieli sie ze swoimi fanami wizjami przyszłości których doświadcza. Robi to za pośrednictwem oficjalnego kanału na platformie YouTube. Mimo urlopu na jakim przebywa jasnowidz z Człuchowa, pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. W trakcie pobytu w Ustce doświadczył wizji, której szczegóły przerażają.

"Dzisiaj nie jestem u siebie i, prawdę mówiąc, nie chciałem robić audycji. Ale coś dziwnego mi się skojarzyło, a nie chcę nic z tego przeoczyć, bo być może to coś wydarzy się niebawem. Chciałbym się tym z wami podzielić. Zaczyna się dziać coś poważnego, już w tej chwili. Kojarzy mi się kolej, tory kolejowe – duży sabotaż kolejowy, albo przy torach, albo związany z jakimś pociągiem, albo z koleją. To nie będzie jakaś katastrofa, to będzie sabotaż, albo to może być wręcz jakieś poważne działanie wojenne. Nie umiejscawiam tego nigdzie, ale sądzę, że nie będzie to w Polsce" - powiedział w swojej ostatniej audycji.

YouTube

To nie koniec

W dalszej części nagrania Krzysztof Jackowski odnosi się do trwającej nadal pandemii koronawirusa. Wskazał, że pod kwestią koronawirusa będzie ukrywało się coś więcej - coś, co ma mieć związek z rządzącymi.

"Będzie pomału odsłaniało się na naszych oczach coś, co jest przykryte pod tym koronawirusem. Tu uwaga – rząd Polski może nagle zaskoczyć Europę. Od Polski będzie coś bardzo ważnego zależało (...) Rząd Polski jest w zmowie ze Stanami Zjednoczonymi. To coś zacznie się odkrywać od Polski, że nawet Europa może mieć do Polski w pewnym sensie pretensje. Też tego nie interpretuje, mówię to tak, jak czuję. Nie ulega dla mnie wątpliwości to, że zaczyna się dziać coś, co koronawirus zacznie odstawiać na bok" - powiedział dość tajemniczo.

Krzysztof Jackowski miał także zobaczyć pożar dużego miasta. Nie zdradził szczegółów lokalizacji, choć jest pewien, że będzie to miało miejsce w naszym kraju.

YouTube

Wierzycie w przepowiednie i wizje Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: W Tatrach pojawiło się niezwykłe zjawisko. Pleń ma zwiastować szczęście i urodzaj. Czym tak naprawdę jest

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To był prawdziwy armagedon. Najgroźniejsze zjawiska atmosferyczne nad Polską. Czy będzie jeszcze gorzej

O tym się mówi: Bohaterska akcja mężczyzny o nadludzkim refleksie. Niesamowite nagranie dziecka, które spadło z piątego piętra