Niezwykła rodzina - dzieci pary bliźniąt

Jak podaje portal "Pikio.pl", ta historia jest mało prawdopodobna, ale zdarzyła się naprawdę. Bliźniacy jednojajowi Craig i Mark Sanders na jednym ze zlotów bliźniąt spotkali dwie identycznie wyglądające siostry bliźniaczki - Diane i Darlene Nettmeie. Okazuje się, że ogromne podobieństwo nie przeszkodziło tej czwórce w wyborze swojego ukochanego. Między parami ewidentnie zaiskrzyło i od chwili poznania spędzali ze sobą ciągle czas. W tym samym momencie się zaręczyli oraz w tym samym dniu wzięli ślub. Na podwójnym weselu się nie skończyło... Małżeństwa zamieszkały obok siebie, aby utrzymywać nadal świetny kontakt, a wkrótce pojawiły się na świecie dzieci.

Jako pierwsza w ciążę zaszła Diane, któr urodziła dwóch chłopców... bliźniaków. Później przyszedł czas na Darlene, która urodziła dwie córki również bliźniaczki, a potem syna. Okazuje się, że pomimo tego, że dzieci są kuzynostwem, wyglądają niemal identycznie, aż trudno je odróżnić. Nic w tym dziwnego, skoro obie pary rodziców mają takie same geny.

To rzeczywiście nietypowa rodzina!

To również może Cię zainteresować: JAK W ŁATWY SPOSÓB POZBYĆ SIĘ MUSZEK OWOCÓWEK Z KUCHNI. TE METODY POMOGĄ UPORAĆ SIĘ Z OWADAMI

Zobacz także: POMORZE: SĄ NAJNOWSZE DANE O ZAKAŻENIACH KORONAWIRUSEM. ILE NOWYCH PRZYPADKÓW