Kiedy minęła dziesiąta rocznica ślubu, Oksana dowiedziała się, że Michaił miał romans po swojej stronie.

Domyślała się, że czuła, ponieważ jej mąż był zimny, wrócił późno do domu, nie dotknął jej, nie rozmawiał. Oksana liczyła do ostatniej chwili, że wydawało jej się, że ten okres minie.

Oksana była kobietą, której należy szukać: codziennie nowe naczynia, barszcz co tydzień, dom był idealnie czysty, dzieci były zawsze pełne, czyste, pełne miłości i uwagi matki.

Mimo to Oksana zdołała pracować, jej rodzinę zapewnił jej mąż, ale ona również nie chciała być nieciekawa i rozwijać się jako osoba.

Oksana była nie tylko cudowną żoną w codziennym życiu, ale także zewnętrznie atrakcyjną kobietą, ponieważ zawsze miała czas na zabiegi kosmetyczne, uprawiała sport i nigdy nie wracała do domu w okropnych ubraniach.

Krótko mówiąc, była prawie nierealna jako kobieta, ponieważ była cudowna we wszystkich aspektach swojego życia: piękna, piękna, inteligentna, kochająca, mistrzowska, interesująca.

Michael dobrze zrozumiał wartość swojej żony i naprawdę ją docenił, i zakochał się w niej raz z powodu tego ideału. Wszystko było w porządku, żadnych problemów. To jest wiadomość - i szczęście Oksany rozpadło się w ciągu kilku sekund.

Oksana była silną kobietą, więc nie krzyczała, nie płakała, nie błagała. Znała cenę, a ta kobieta była po prostu młodsza, to jej jedyna zaleta. Oksana a priori nie mogła trwać kilka lat, więc postanowiła nic nie robić, ale po prostu dać tę samą monetę. Opuściła męża rywala.

Jeśli ta młoda kobieta myślała, że ​​bycie uniwersalną żoną jest tak proste, to się myliła i wiedziała również, że aby dogadać się z Michaiłem, musisz robić postępy, szlifować, rozumieć go i wiedzieć.

Oksana wiedziała i wiedziała o tym wszystkim, ale młoda dziewczyna nie. Właśnie wyszła z domu, żeby zobaczyć, jaka będzie ich przyszłość.

Żadnych skandali, napadów złości, intryg ani oskarżeń. Ona sama zaproponowała, że ​​pójdzie do matki, a dzieci zostawi z Anną (kochanką). Michael był trochę zszokowany, ale szczęśliwy.

Jak myślała mądra Oksana, nic z tego nie wyszło, ponieważ młoda kobieta nie trwała długo. Nie lubiła gotować, a jeśli już coś ugotowała, rzadko jest smaczna. Chciał zjeść śniadanie, a ona nadal spędzała godziny w łazience z makijażem.

Tak, byli też zmuszeni do posiłku w restauracjach i było to niedrogie. Ani wcale to nie obchodziło, nawet nie zauważyła, że ​​coś jest nie tak. Mówią, że on ma pieniądze, więc pozwól mu płacić ludziom za prace domowe i opiekę nad dziećmi.

I chociaż na początku Michaił nie widział nikogo oprócz Ani, w ciągu 3 tygodni była już u progu z walizkami. I poszedł do Oksany i błagał o wybaczenie. Anna również nie była zadowolona, ​​ponieważ musiała wiele zrobić.

Więc mąż zrozumiał, że jego żona jest po prostu bezcenna i nie można jej lekceważyć. Oksana wybaczyła mu, ale zdała sobie sprawę, że musi dbać o siebie jeszcze bardziej i zawsze być w formie, a także przygotować się na wszystkich w życiu.

Co sądzisz o działaniu Oksany?

Przypomnij sobie o: Małopolska: sporo zakażonych i wyleczonych w województwie. Sanepid podał nowe dane

Jak informował portal Życie: Nowe realia zabawy w klubach nocnych. Gdzie i jak odbywają się imprezy w Krakowie

Portal Życie Kraków pisał również o: Trwają prace przy budowie estakad kolejowych. Na jakim są etapie