Do wyborów został już niewiele ponad tydzień, więc kampania wyborcza przybiera na sile i każdy kandydat chce się pokazać z jak najlepszej i najbliższej mieszkańców Polskim i potencjalnym wyborcom strony. Tak też prezentuje się Andrzej Duda, który w iście amerykańskim stylu występuje podczas wieców wyborczych w miastach całej Polski.

W ślad za urzędującym prezydentem idzie Rafał Trzaskowski – wedle sondaży najpoważniejszy kontrkandydat Andrzeja Dudy, przez niektórych uważany za czarnego konia tych wyborów prezydenckich. Obecny prezydent Warszawy, który jest nowym kandydatem Koalicji Obywatelskiej na urząd prezydenta RP, po tym, jak z kandydowania zrezygnowała Małgorzata Kidawa-Błońska, chciał pokazać się jako zwykły Polak. Jego nowy spot wyborczy może przekonać wielu wahających się na kogo zagłosować obywateli!

Widać, że kandydatowi na prezydenta Polski zależy na tym, aby Polacy postrzegali go jako chłopaka z sąsiedztwa. Rafał Trzaskowski zaprezentował nowy spot wyborczy. Pokazał się z nim z nieznanej strony, zaprezentował też rodzinę!

Rafał Trzaskowski w nowym spocie wyborczym! Kandydat na prezydenta RP pokazał się z nietypowej strony!

Jak informuje serwis naTemat.pl, w nowym spocie wyborczym Rafał Trzaskowski chciał zrezygnować z pokazywania swoich postulatów i zamiarów, jakie miałby wypełnić podczas kadencji, gdyby został głową państwa. Skupił się za to na pewnych nieznanych lub mało znanych faktach z życia. Ewidentnie chciał pokazać się jako „chłopak z sąsiedztwa”, bliski wszystkim Polakom.

- Dzieciństwo. Rodzice. Szkoła. Studia. Pasja. Miłość. Rodzina. Dzieci. Praca. Polska. Dom. Mój dom" – możemy zobaczyć w zapowiedzi najnowszego spotu Rafała Trzaskowskiego, który w sobotę przed południem miał premierę w Internecie.

Co możemy zobaczyć w nagraniu? Rafała Trzaskowskiego jako dziecko na uroczych zdjęciach z lat młodości, fotografie rodziców, a także obecne, dość skromne życie – blok, w którym mieszka, piekarnię, w której zaopatruje się w pieczywo, a nawet auto, którym jeździ. Nie jest to najnowszy model, ma 9 lat!

Co ciekawe, Trzaskowski nie prowadzi w spocie polityki negatywnej, gdyż w ogóle nie pojawiają się w nim odwołania do innych kandydatów, tak aby zniechęcić wyborców do nich, tak jak zrobił to Andrzej Duda w swojej kampanii.

Jak informował portal „Życie”: ZASKAKUJĄCO DUŻY WZROST CEN W POLSKICH MIASTACH TURYSTYCZNYCH. POLACY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, SĄ NIEBYWALE OBURZENI

Przypomnij sobie: CAŁKIEM NOWE, NIESAMOWICIE NIEPOKOJĄCE INFORMACJE WPROST Z WATYKANU. POTWIERDZIŁY SIĘ PRZYKRE SPEKULACJE WIERNYCH

Portal „Życie” pisał również: OGROMNE UTRUDNIENIA W BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ W TEN WEEKEND. KLIENCI KILKU SIECI BANKOWYCH BĘDĄ MUSIELI PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA KOMPLIKACJE