Imię wyznacznikiem sukcesu i powodzenia w karierze

Jak podaje portal "Pikio.pl", znaczenie imienia może bardzo wpływać na życie jednostki, która dokładnie tak się nazywa. Choć większość ludzi nie wierzy w to, że kilka liter i decyzja naszych rodziców może rzutować na przyszłość i losy, okazuje się, że nawet naukowcy potwierdzają tę tezę. Amerykańscy badacze przeprowadzili eskperyment, zestawiając kilkadziesiąt tysięcy sławnych osób, wyłaniając pięć imion żeńskich, które najczęściej się powtarzają. Ma to sugerować, że panie o takim imieniu z większą szansą osiągną wymarzony cel w karierze, szczególnie show-biznesowej. O jakiej imionach mowa?

Pixabay

Jako pierwsza wyłania się Laura. Nic w tym dziwnego, że Robert i Anna Lewandowscy właśnie tak nazwali swoją córkę. Dziewczynki o tym imieniu cechować się będą dużą otwartością i życiem w ciągłym biegu, ale dzięki temu zyskają ogromną popularność.

Również Katarzyny mają zapisany w gwiazdach sukces. Często są odbierane jako dość oschłe i zdystansowane przedstawicielki płci pięknej, ale potrafią dążyć do celu, pokonując przeciwności losu.

Na trzecim miejscu plasuje się Patrycja, czyli w łacinie "szlachetnie urodzona". Jest mądra i przede wszystkim wszechstronnie uzdolniona. Dzięki wielu umiejętnościom ma szeroki wachlarz możliwości na szybką karierę.

Anna - imię znane w Polsce od pokoleń. Niegdyś najpopularniejsze w naszym kraju, co nie oznacza, że kobiety je noszące są skazane na porażkę. Wręcz przeciwnie! To także kobiety sukcesu. Przyciągają dobro i ciepło od innych swoją pozytywną energią.

Szczęśliwą piątkę zamyka Julia. I choć to imię kojarzone jest głównie z tragicznym w skutkach dramatem Szekspira, Julki wcale nie muszą się martwić, że jakiś Romeo pokrzyżuje ich plany, a uczucie zakońzy egzystencję. Kobiety o tym imieniu czeka prawdziwa sława i popularność!

Pixabay