Kayah to jedna z ikon polskiej muzyki. Gwiazda jest na topie już od lat. Swego czasu jej mężem był Rinke Rooyens, jednak para już od dziesięciu lat żyje osobno.

Wokalistka nigdy nie zdecydowała się na zmianę nazwiska. Jej prawdziwe dane to Katarzyna Rooijens, a nie Katarzyna Szczot (tak brzmiało nazwisko panieńskie gwiazdy).

Dlaczego Kayah nie zmieniła nazwiska po byłym mężu?

Rinke Rooyens, a właściwie Rinke Rooijens, był bardzo ważną osobą w życiu Kasi. Od 1998 do 2002 roku byli małżeństwem, następnie przez 8 lat pozostawali w separacji, by w 2010 roku rozwieść się.

Para ma wspólne dziecko – syna, Rocha. Rinke nazwał firmę, którą prowadzi, Rochstar, właśnie ze względu na ich dziecko. I choć para, kiedyś uznawana za świetnie dobraną, nie jest już razem, to wciąż pozostają w dobrych relacjach.

Kayah szczerze o Rinke Rooyens, wciąż coś do niego czuje?

Kayah zdecydowała się przyznać, że były mąż był miłością jej życia. A piosenkarka zdecydowała się na szczerą rozmowę, w której powiedziała to, co naprawdę myśli o swoim mężu, który aktualnie jest w związku z popularną polską projektantką, byłą partnerką Kulczyka – Joanną Przetakiewicz.

Kayah w rozmowie z portalem pomponik.pl, otworzyła się powiedzieć o tym, że były mąż był miłością jej życia.

-Bardzo szanuję mojego byłego męża. Jest niezwykle zdolnym facetem, wizjonerem, człowiekiem z pasjami. Podziwiam jego programy i zaangażowanie- powiedziała Kayah.

View this post on Instagram

Happy Easter 🐣

A post shared by Rinke Rooyens (@rinkerooyens) on